Büromuzda verdiğimiz hizmetlerlerle ilgili bilgi almak için Hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • AdresÖmer Nasuhi Bilmen Mah. 50.Yıl Cad. Tamfer Apt. Dış Kapı No: 61 Kat:6 Yakutiye/Erzurum
  • Telefon0442 234 94 59
  • e Postaav.enveratasever@hotmail.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Atasever Hukuk Bürosu
Adaletin Güvencesi

Atasever Hukuk Bürosu: 28 Yıllık Tecrübe ve Güven
Adalet ve Hukuk Alanında Birlikte Yürüdüğümüz 28 Yıl
Atasever Hukuk Bürosu, adaletin savunucusu olma misyonuyla 1995 yılında kuruldu. 28 yılı aşkın bir süredir, Türkiye'deki hukuk alanlarında müvekkillerimize destek sunarak adaletin sağlanmasına katkıda bulunuyoruz.
Deneyimli ve Uzman Kadro
Atasever Hukuk Bürosu, işinin ehli avukatlarından oluşan deneyimli bir ekibe sahiptir. Hukuki alanlardaki uzmanlığımız, müvekkillerimizin haklarını korumak ve hukuki çözümler sunmak için temel bir taahhüttür.
Müvekkillerimize Özel Yaklaşım
Her müvekkilimiz benzersizdir ve hukuki ihtiyaçları farklılık gösterebilir. Atasever Hukuk Bürosu olarak, müvekkillerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özel çözümler sunmak için her zaman mümkün olan en iyi yaklaşımı benimseriz. Müvekkillerimizin haklarına saygı duyar ve onları her adımda bilgilendiririz.
Çeşitli Hizmet Alanları
Atasever Hukuk Bürosu, aile hukukundan ticaret hukukuna, ceza hukukundan iş hukukuna kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Her türlü hukuki sorununuz için uzman desteği burada.
Müvekkil Memnuniyeti İlkemizdir
Atasever Hukuk Bürosu, müvekkil memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutar. Adaleti savunmak ve müvekkillerimize en iyi hukuki hizmeti sunmak için buradayız.
28 yılın getirdiği tecrübe ve güvenle, Atasever Hukuk Bürosu, sizin haklarınızı savunmaya devam edecektir. Hukuki ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sizi adalet yolunda temsil etmek için buradayız.

28 yıllık tecrübe

1995

Başlangıç

İlk işe başlama ......... ...........
2017

Hukuk Bürosu

Ortaklı hukuk bürosu......... ...... ....
2018

Başarı Ödülleri

birden çok çözüme ulaştırılan davalar........
2023

Uzmanlaşmış kadro

Uzman kadromuzla yolumuza devam ...... ......
Atasever Hukuk

Başarılarımızdan
dolayı mutluyuz

Uzun yıllardır adaleti temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Müvekkillerimize hukuki sorunlarında yardımcı olmak ve başarı hikayeleri yazmak için buradayız.

Müvekkillerimizin haklarını savunmak ve adaleti sağlamak için çaba harcıyoruz. Sizinle çalışmak, bizim için büyük bir onur.

0+
Ceza Hukuku
0+
Ticaret Hukuku
0+
İş Hukuku
0+
İcra Hukuku
Takım Arkadaşlarımız

We feel very proud for our
great achievement

Aenean tincidunt id mauris idology auctor. Donec at ligula lacus. Nulla dig nissimmi quis neque interdum. An Ohio man allegedly punched his lawyer in the face in court Tuesday upon finding out he was sentenced.

...........

Avukat
İletişim

...........

Avukat
İletişim

.......

Avukat
İletişim

............

Avukat
İletişim