Sitemize Hoşgeldiniz

Telefon

0442 234 94 59

vergi-hukuku

Her sektörde şirketlerinin rekabet edebilirliğini arttırmak için şirketleri vergi-etkin olarak yönetmek gün geçtikçe büyük önem kazanmaktadır. Atasever Hukuk yerel veya global oyuncular için kapsamlı, yenilikçi ve çözüm odaklı çok uluslu ve sınır ötesi vergi danışmanlığı hizmeti vermektedir. Özellikle uluslararası alanda faaliyet gösteren yerli ve yabancı müvekkillerimiz için yurt dışı yatırımlarının vergi avantajlı şekilde kurulmasını sağlayan hukuk danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca fikri mülkiyet haklarının kullanımının vergi efektif şekilde yapılandırılması konusunda hukuki destek sağlamaktayız.

Bunun dışında, varlıklarının korunması ve servet yönetimlerinin optimizasyonu konusunda bireyler ve ailelere hukuki danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

Son olarak belirtmek isteriz ki; güçlü bir vergi ihtilaflarının çözümünde deneyim sahibi olmak, dünya çapında vergi toplanması ve vergi kanununun uygulanmasında vergi makamları daha katı bir çizgi benimsedikçe çok daha önemli bir alan haline gelmektedir. Bu nedenle gerek yurt içinde gerekse yurt dışında müvekkillerimizin vergi davalarının takibi ve müvekkillerin bu davalarda temsili bizim için ayrı ve özel bir önem arz etmektedir.