Sitemize Hoşgeldiniz

Telefon

0442 234 94 59

ticaret-hukuku

Atasever Hukuk olarak çalışma alanlarımız arasında şirket kuruluşu, şirketlerin yeniden yapılandırılması, ortak girişimler, şirket birleşmeleri ve satın almaları, due diligence hizmetleri, hisse devir anlaşmaları, hissedarlık anlaşmaları, hissedarlar arasındaki ihtilaflar, azınlık hakları ve şirketler hukuku konuları bulunmaktadır. Yabancı yatırımcılara karşılaşabilecekleri zorluklara ilişkin olarak hukuki destek sağlamaktayız.

Yurt içi ve yurt dışı şirket kuruluşu, şubeler ve irtibat ofislerinin açılması işlemlerini yürütmekteyiz. Türk yatırımcıların yurt dışındaki yatırımlarının gerçekleştirilmesinde her yönünle eksiksiz hukuk hizmeti vermekteyiz. Yurtdışında yaklaşık 130 ülkede birlikte çalıştığımız hukuk ofisleri bulunmaktadır. Bu ofisler eliyle çok etkin, hızlı ve kaliteli hukuk hizmetini dünyanın her yerinde müvekkillerimizin hizmetine sunabilmekteyiz.

Müvekkilimize franchise anlaşmaları, distribütörlük anlaşmaları, acentelik anlaşmaları, kira anlaşmaları, iş ve varlık satışları gibi ticari sözleşmelerinin hazırlanmasında ve müzakerelerinin yürütlmesinde sahip olduğumuz bilgi ve tecrübemizle müvekkillerimize destek vermekteyiz.